O mnie

Moje zdjęcie
Murcia, Murcia, Spain
Karina Ślesińska / TŁUMACZ PRZYSIĘGŁY JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO W POLSCE I JĘZYKA POLSKIEGO W HISZPANII / Proszę o telefony w godzinach 10:00 - 18:00 od poniedziałku do piątku: +34 661 351 979 lub o wysłanie e-maila na adres: karina@hiszpaniaconsulting.com

8 kwi 2013

3, 2, 1, startujemy!

Witamy wszystkich na blogu dotyczącym Hiszpanii. Nie będzie to jednak kolejny blog turystyczny, podróżniczy czy kulinarny. Ten blog będzie się koncentrował na Hiszpanii w spekcie biznesu, pracy, zatrudnienia, nowych możliwości. Blog pisany jest z myślą o osobach, które chcą otworzyć własną działalność w Hiszpanii, szukają zatrudnienia w hiszpańskich firmach albo chcą rozszerzyć swoje rynki zbytu o Hiszpanię.
Na początek kilka słów o firmie Hiszpania Consulting. Pomysł na działalność wziął się z obserwacji rynku. Istniało zapotrzebowanie na tłumaczenia z języka hiszpańskiego (ustne i pisemne) oraz na działalność polegającą na byciu partnerem i służeniu pomocą polskim przedsiębiorcom. Rynek hiszpański jest bardzo specyficzny, mentalność też znacznie różni się od polskiej, w związku z czym polskim firmom często trudno się odnaleźć w innych realiach. Poza tym małe firmy nie mają funduszy na zatrudnienie specjalisty ds. rynku hiszpańskiego. Tutaj wkracza Hiszpania Consulting - możemy być niejako przedłużeniem firmy polskiej i zaoferować pomoc specjalistów, którzy mieszkają i pracują w Hiszpanii od wielu lat. Wszystko to za niewielkie pieniądze i zgodnie z zapotrzebowaniem klienta.Organizujemy m.in.: spotkania z partnerami hsizpańskimi, misje handlowe, wizyty studyjne, uczestnictwo w targach. Wiele firm korzysta ponadto z usługi polegającej na tłumaczeniu bieżącej korespondencji, aktów prawnych i katalogów.Hiszpania Consulting ma siedzibę w Murcji, w południowo - wschodniej Hiszpanii. Od lat pracujemy na rynku hiszpańskim, znamy specyfikę, posiadamy wartościowe kontakty handlowe. A nasi tłumacze, rozsiani po całej Hiszpanii, wykonują tłumaczenia najwyższej jakości m.in. dzięki temu, że mają styczność z językiem każdego dnia.Korzystając z okazji chcielibyśmy zaprosić do odwiedzenia naszej strony internetowej. Tam znajdą Państwo więcej informacji na temat usług, które oferujemy: 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz