O mnie

Moje zdjęcie
Murcia, Murcia, Spain
Karina Ślesińska / TŁUMACZ PRZYSIĘGŁY JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO W POLSCE I JĘZYKA POLSKIEGO W HISZPANII / Proszę o telefony w godzinach 10:00 - 18:00 od poniedziałku do piątku: +34 661 351 979 lub o wysłanie e-maila na adres: karina@hiszpaniaconsulting.com

25 kwi 2013

Markowy zawrót głowy.

W Hiszpanii sprawdza się powiedzenie "jak cię widzą, tak cię piszą". Hiszpanie ulegają kultowi marek. Jest to dla nas cenna wskazówka jeżeli chcemy nawiązać kontakty biznesowe. Garnitur w stonowanych kolorach, ewentualnie ożywiony barwnym akcentem w postaci krawata, wypastowane, zakryte buty, drogi zegarek i skórzana aktówka pozwolą nam wywrzeć pożądane wrażenie.
 
Większość Hiszpanów uwielbia markowe rzeczy. Dodatkami, którymi łatwo pokazać status w Hiszpanii są okulary (D&G, Gucci, Prada, Armani, Calvin Klein) i zegarki (Viceroy, Maurice Lacroix, Certina, Armani). 
 
Również ubrania w biznesie mają za zadanie wywrzeć wrażenie. Mężczyźni lubią projekty Emporio Armaniego, Emidio Tucciego, Tommiego Hilfigera, Ralpha Laurena. Kobiety przepadają za Caroliną Herrerą, Purificación Garcią, Tousem.

Na spotkania biznesowe w Hiszpanii strony wybierają eleganckie zestawy, dobrze skrojone garnitury bądź garsonki w przypadku pań, dobrej jakości obuwie i dodatki. Wygląd jest bardzo ważny i warto o tym pamiętać wybierając się na zebranie z Hiszpanami.

2 komentarze:

  1. Witaj,
    Noszę się z zamiarem nawiązania kontaktu z kilkoma największymi firmami z mojej branży z Andaluzji, lub ogólnie z hiszpanii. Chciałbym w I połowie lipca odbyć kilka spotkań z potencjalnymi klientami.

    OdpowiedzUsuń
  2. Witam, zapraszam do kontaktu e-mailowego na adres info@hiszpaniaconsulting.com lub do kontaktu telefonicznego. Szczegółowe dane znajdzie Pan na naszej stronie internetowej:
    www.hiszpaniaconsulting.com oraz po prawej stronie blogu.

    OdpowiedzUsuń